IMPORTANT ANNOUNCEMENT!

THE EMBASSY OF THE UNITED REPUBLIC OF TANZANIA IN ANKARA, REGRETS TO INFORM YOU THAT APPOINTMENTS AND CONSULAR SERVİCES AT THE MISSION WILL BE SUSPENDED TILL FURTHER NOTICE IN SUPPORT FOR EFFORTS TO CONTAIN AND MINIMIZE THE SPREAD OF THE CORONAVIRUS ENDEMIC.

ALL APPOINTMENTS FOR PASSPORT, BIOMETRY CANCELLED FOR NOW. OTHER ONLINE SERVİCES AND E-VISA AND EMERGENCY TRAVEL DOCUMENT SERVİCES  WILL STILL BE AVAILABLE BY CONSULTING www.immigration.go.tz  AND ALL INQUIRIES FOR CONSULAR SERVICES CAN BE SENT TO consular.ankara@nje.go.tz

 

ÖNEMLİ DUYURU!

TANZANYA BİRLEŞİK CUMHURİYETİ ANKARA BÜYÜKELÇİLİĞİ, KONSOLOSLUK HİZMETLERİNİN, ENDEMİK KORONAVİRÜSÜN YAYILMASINI ÖNLEME VE EN AZA İNDİRGEME ÇABALARINI DESTEKLEMEK İÇİN BİR SONRAKİ BİLDİRİME KADAR ASKIYA ALINACAĞINI SİZE BİLDİRMEKTEN ONUR DUYAR.

PASAPORT İÇİN TÜM RANDEVULAR, BİYOMETRİ İPTAL EDİLDİ. DİĞER ÇEVRİMİÇİ HİZMETLER VE E-VİZE VE ACİL SEYAHAT BELGESİ HİZMETLERİ www.immigration.go.tz ULAŞILABILIR VE KONSOLOSLUK SERVISI VE DIGER   TALEPLER consular.ankara@nje.go.tz  ADRESINE GÖNDERİLEBİLİ

Bu site, TANZANYA Birleşik Cumhuriyeti adına TÜRKİYE CUMHURİYETİ sınırları içerisinde hizmet veren; merkezi İstanbul'da olan ve her iki hükümet tarafından tanınan resmi konsolosluğumuz tarafından yönetilmektedir.

Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Yeni bilgilere ulaşamama problemi nedeniyle kesin ve güncel bilgi sunulmayabilir. Güncel ve kesin bilgi sunumundan dolayı yaşanabilecek aksaklıklar konusunda sorumluluk kabul etmemektedir.  

© Copyright 2019 TANZANYA FAHRİ KONSOLOSLUĞU - KARAHAN ŞİRKETLER GRUBU - Her Hakkı Saklıdır.